KAREL FILIP GALLINA

Jak už jsem napsal v úvodu, jmenuji se Karel Filip Gallina. Mým rodným městem je Brno, kde jsem absolvoval Biskupské gymnázium. Po osmi letech na této škole mé další kroky vedly do  Teologického konviktu v Litoměřicích, kde jsem strávil jedenadvacátý rok svého života. Po následných dvou letech studia na Cyrilometodějské teologické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a života v Arcibiskupském kněžském semináři jsem studia přerušil (po roce jsem nastoupil zpět, ale jen dálkově), pracoval jsem v brněnské Charitě, v Karmelitánském nakladatelství a v únoru 2005 jsem spojil zaměstnání s koníčkem - platí mne Autíčkárna v Brně.
Svoji osobu bych charakterizoval jako romantického snílka, a i když je to s touto povahou někdy o život, vyhovuje mi. Mám hodně koníčků, mezi ty okrajové patří literatura fantasy (Tolkien - de facto jen a pouze on), heraldika, hantec (specifický brněnský jazyk), mezi ty důležitější zařadím sport (aktivně kolo, fotbal, pasivně motorsport - F1 a GT), hudba (více stylů, ale asi nejvíc poslouchám disco house, který hraje můj kamarád DJ Andrea Fiorino a kterou můžete slyšet na internetovém Disco and Funk Radiu). A největšími zálibami jsou internet (tvorba webů - viz stránka GalliGraphics) a automobilismus - zejména automobilový design a vše kolem značky Ferrari - o této značce jsem vytvořil celý web - Scuderia.cz). A abych nezapomněl, do mých velkých zálib patří i to, že občas napíšu nějakou tu báseň.
 
Co bych tak o sobě ještě řekl... Moje emailová adresa je galli@centrum.cz. Jinak si počkejte na další update. Pokud mi chcete napsat, ale nemáte svůj e-mail nebo se Vám ho nechce otvírat, máte možnost i z této stránky - stačí vyplnit formulář, který najdete zde.